More
Puerto Pabla, Lambaré, Central, Paraguay | inver.tips
Back to listings
3bd 180m² - Lambaré
Lambaré, Central
Deal Rank #8300
Investment Rank #3044
Deal Score
43
Investment Score
74
Key Metrics
Price
$122,178
Built Area
180 m²
Terrain
374 m²
Price/m²
$679/m²
Bedrooms
3
Est. Monthly Rent
$1100/mo
Gross Yield
10.8%
Neighborhood Trend
+4.9%
Days on Market
289d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
May 13, 2026
View on RE/MAX