Back to listings
3bd 64m² - Luque
Luque, Central
Deal Rank #5546
Investment Rank #3979
Deal Score
52
Investment Score
70
Key Metrics
Price
$48,367
Built Area
64 m²
Terrain
144 m²
Price/m²
$756/m²
Bedrooms
3
Est. Monthly Rent
$1075/mo
Gross Yield
26.7%
Neighborhood Trend
+5.7%
Details
Condition
Good
Seller
Agency
Days on Market
112d
Flood Risk
-
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
Feb 10, 2026
View on RE/MAX