More
Capitán Bado casi Pedro Pascual Vargas - Capitán Bado casi Pedro Pascual Vargas - Fernando De La Mora, Central, Paraguay | inver.tips
Back to listings
2bd 92m² - Fernando de la Mora
Fernando de la Mora, Central
Deal Rank #9517
Investment Rank #11324
Pre-Construction
Deal Score
39
Investment Score
37
Key Metrics
Price
$119,950
Built Area
92 m²
Terrain
92 m²
Price/m²
$1304/m²
Parking
1
Investment
Est. Monthly Rent
$582/mo
Gross Yield
5.8%
Neighborhood Trend
-4.5%
Details
Condition
Under construction
Seller
Agency
Days on Market
88d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 21, 2026
Last Seen
May 19, 2026
View on RE/MAX