More
Avda. Tsunesaburo Makiguchi y Josei Toda - Itapuam - Avda. Tsunesaburo Makiguchi y Josei Toda - Itapuam - Itapuamí II, Luque, Central, Paraguay | inver.tips
Back to listings
2bd 60m² - Luque
Luque, Central
Deal Rank #10799
Investment Rank #7866
Deal Score
32
Investment Score
57
Key Metrics
Price
$57,016
Built Area
60 m²
Terrain
378 m²
Price/m²
$950/m²
Bedrooms
2
Bathrooms
1
Parking
-
Investment
Est. Monthly Rent
$570/mo
Gross Yield
12.0%
Neighborhood Trend
+5.7%
Details
Condition
Good
Seller
Agency
Days on Market
204d
Flood Risk
-
First Listed
Feb 18, 2026
Last Seen
May 13, 2026
View on RE/MAX