More
Mariano Roque Alonso, Central, Paraguay | inver.tips
Back to listings
4bd 150m² - Mariano Roque Alonso
Mariano Roque Alonso, Central
Deal Rank #2749
Investment Rank #1920
Deal Score
63
Investment Score
79
Key Metrics
Price
$62,103
Built Area
150 m²
Terrain
377 m²
Price/m²
$414/m²
Bedrooms
4
Bathrooms
1
Parking
-
Investment
Est. Monthly Rent
$1307/mo
Gross Yield
25.3%
Neighborhood Trend
+6.2%
Days on Market
131d
Flood Risk
-
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
May 17, 2026
View on RE/MAX