More
Oceanía - Villa Elisa - Sol de América, Villa Elisa, Central, Paraguay | inver.tips
Back to listings
3bd 70m² - Villa Elisa
Villa Elisa, Central
Deal Rank #13138
Investment Rank #8955
Deal Score
20
Investment Score
54
Key Metrics
Price
$90,173
Built Area
70 m²
Terrain
180 m²
Price/m²
$1288/m²
Bedrooms
3
Est. Monthly Rent
$734/mo
Gross Yield
9.8%
Neighborhood Trend
-1.8%
Details
Condition
Good
Seller
Agency
Days on Market
387d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
Apr 13, 2026
View on RE/MAX