More
Fernando De La Mora, Central, Paraguay | inver.tips
Back to listings
4bd 200m² - Fernando de la Mora
Fernando de la Mora, Central
Deal Rank #6747
Investment Rank #4589
Deal Score
49
Investment Score
69
Key Metrics
Price
$114,677
Built Area
200 m²
Terrain
300 m²
Price/m²
$573/m²
Bedrooms
4
Bathrooms
3
Parking
-
Investment
Est. Monthly Rent
$1061/mo
Gross Yield
11.1%
Neighborhood Trend
+12.6%
Days on Market
313d
Flood Risk
MEDIUM
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
May 21, 2026
View on RE/MAX