More
Arekaja Mariano Roque Alonso, Paraguay | inver.tips
Back to listings
2bd 90m² - Mariano Roque Alonso
Mariano Roque Alonso, Central
Deal Rank #8120
Investment Rank #5518
Deal Score
44
Investment Score
66
Key Metrics
Price
$61,198
Built Area
90 m²
Terrain
360 m²
Price/m²
$680/m²
Bedrooms
2
Bathrooms
1
Parking
3
Investment
Est. Monthly Rent
$498/mo
Gross Yield
9.8%
Neighborhood Trend
+6.2%
Details
Condition
Good
Seller
Agency
Days on Market
530d
Flood Risk
-
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
Feb 23, 2026
View on RE/MAX