More
- MARTIN ROJAS - Lérida, San Lorenzo, Central, Paraguay | inver.tips
Back to listings
4bd 350m² - San Lorenzo
San Lorenzo, Central
Deal Rank #3408
Investment Rank #154
Deal Score
60
Investment Score
91
Key Metrics
Price
$77,047
Built Area
350 m²
Terrain
360 m²
Price/m²
$220/m²
Bedrooms
4
Bathrooms
3
Parking
2
Investment
Est. Monthly Rent
$1500/mo
Gross Yield
23.4%
Neighborhood Trend
+25.2%
Days on Market
350d
Flood Risk
LOW
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
Mar 18, 2026
View on RE/MAX