More
Mora Kue, Luque, Central, Paraguay | inver.tips
Back to listings
3bd 80m² - Luque
Luque, Central
Deal Rank #8505
Investment Rank #2883
Pre-Construction
Deal Score
43
Investment Score
75
Key Metrics
Price
$55,937
Built Area
80 m²
Terrain
207 m²
Price/m²
$699/m²
Bedrooms
3
Est. Monthly Rent
$816/mo
Gross Yield
17.5%
Neighborhood Trend
+5.8%
Details
Condition
Under construction
Seller
Agency
Days on Market
545d
Flood Risk
LOW
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
Apr 6, 2026
View on RE/MAX