More
A pasos de la Ruta Luque - Limpio, Isla Aranda, Limpio, Central, Paraguay | inver.tips
Back to listings
1bd 31m² - Limpio
Limpio, Central
Deal Rank #12522
Investment Rank #12375
Deal Score
24
Investment Score
31
Key Metrics
Price
$41,261
Built Area
31 m²
Terrain
147 m²
Price/m²
$1331/m²
Bedrooms
1
Bathrooms
1
Neighborhood Trend
-17.9%
Days on Market
267d
Flood Risk
-
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
Apr 6, 2026
View on RE/MAX