More
- calle sin nombre - Santa Cecilia, Itauguá, Central, Paraguay | inver.tips
Back to listings
4bd 300m² - Itauguá
Itauguá, Central
Deal Rank #5612
Investment Rank #10951
Deal Score
53
Investment Score
42
Key Metrics
Price
$117,668
Built Area
300 m²
Terrain
680.5 m²
Price/m²
$392/m²
Bedrooms
4
Bathrooms
5
Parking
4
Investment
Est. Monthly Rent
$461/mo
Gross Yield
4.7%
Neighborhood Trend
-12.1%
Days on Market
124d
Flood Risk
-
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
May 17, 2026
View on RE/MAX