More
1441 Narciso Colman - Dr. Cesar Lopez Moreira - Las Lomas (Carmelitas), Asunción, Paraguay | inver.tips
Back to listings
5bd 430m² - Las Lomas
Las Lomas, Asunción
Deal Rank #5992
Investment Rank #4765
Deal Score
51
Investment Score
68
Key Metrics
Price
$699,000
Built Area
430 m²
Terrain
600 m²
Price/m²
$1626/m²
Bedrooms
5
Bathrooms
6
Parking
4
Investment
Est. Monthly Rent
$2500/mo
Gross Yield
4.3%
Neighborhood Trend
+32.6%
Details
Condition
Good
Seller
Agency
Days on Market
118d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
May 17, 2026
View on RE/MAX