More
- Manduvira y Piribebuy - Catedral, Asunción, Paraguay | inver.tips
Back to listings
1bd 49m² - Catedral
Catedral, Asunción
Deal Rank #5089
Investment Rank #9196
Deal Score
54
Investment Score
48
Key Metrics
Price
$39,167
Built Area
49 m²
Terrain
54 m²
Price/m²
$799/m²
Bedrooms
1
Bathrooms
1
Neighborhood Trend
+57.1%
Details
Condition
Good
Seller
Agency
Days on Market
108d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
May 19, 2026
View on RE/MAX