More
San Vicente, Asunción, Paraguay | inver.tips
Back to listings
4bd 336m² - San Vicente
San Vicente, Asunción
Deal Rank #8603
Investment Rank #2660
Deal Score
43
Investment Score
76
Key Metrics
Price
$180,207
Built Area
336 m²
Terrain
200 m²
Price/m²
$536/m²
Bedrooms
4
Bathrooms
4
Parking
-
Investment
Est. Monthly Rent
$1224/mo
Gross Yield
8.1%
Neighborhood Trend
+36.1%
Days on Market
255d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
May 21, 2026
View on RE/MAX