More
Dr. Francia, Asunción, Paraguay | inver.tips
Back to listings
4bd 160m² - Dr. Francia
Dr. Francia, Asunción
Deal Rank #12102
Investment Rank #12105
Deal Score
24
Investment Score
31
Key Metrics
Price
$154,759
Built Area
160 m²
Terrain
224 m²
Price/m²
$967/m²
Bedrooms
4
Bathrooms
3
Days on Market
127d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
May 13, 2026
View on RE/MAX