More
Rojas Cañada, Capiata, Central, Paraguay | inver.tips
Back to listings
2bd 70m² - Capiatá
Capiatá, Central
Deal Rank #11386
Investment Rank #7925
Deal Score
30
Investment Score
58
Key Metrics
Price
$49,028
Built Area
70 m²
Terrain
180 m²
Price/m²
$700/m²
Est. Monthly Rent
$654/mo
Gross Yield
16.0%
Neighborhood Trend
+4.2%
Days on Market
257d
Flood Risk
-
First Listed
May 1, 2026
Last Seen
May 17, 2026
View on RE/MAX