More
Angel Torres, Central, Fernando De La Mora, Central, Paraguay | inver.tips
Back to listings
2bd 40m² - Fernando de la Mora
Fernando de la Mora, Central
Deal Rank #13433
Investment Rank #7148
Deal Score
17
Investment Score
61
Key Metrics
Price
$93,229
Built Area
40 m²
Terrain
320 m²
Price/m²
$2331/m²
Bedrooms
2
Bathrooms
1
Parking
-
Investment
Est. Monthly Rent
$571/mo
Gross Yield
7.4%
Neighborhood Trend
+12.6%
Days on Market
303d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
Apr 6, 2026
View on RE/MAX