More
Altos casi Carapegua, Mbachio II, Lambaré, Central, Paraguay | inver.tips
Back to listings
3bd 70m² - Lambaré
Lambaré, Central
Deal Rank #11501
Investment Rank #5165
Deal Score
31
Investment Score
67
Key Metrics
Price
$72,083
Built Area
70 m²
Terrain
360 m²
Price/m²
$1030/m²
Bedrooms
3
Bathrooms
1
Parking
-
Investment
Est. Monthly Rent
$1020/mo
Gross Yield
17.0%
Neighborhood Trend
+1.6%
Days on Market
173d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
May 21, 2026
View on RE/MAX