More
Yukyry-Yvyku'i - YUKYRY-LUQUE - Yukyry Luque, Paraguay | inver.tips
Back to listings
3bd 84m² - Luque
Luque, Central
Deal Rank #7936
Investment Rank #4111
Deal Score
45
Investment Score
71
Key Metrics
Price
$60,597
Built Area
84 m²
Terrain
108 m²
Price/m²
$721/m²
Bedrooms
3
Est. Monthly Rent
$816/mo
Gross Yield
16.2%
Neighborhood Trend
+5.8%
Details
Condition
Good
Seller
Agency
Days on Market
327d
Flood Risk
-
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
Feb 24, 2026
View on RE/MAX