More
Lucerito, San Lorenzo, Central, Paraguay | inver.tips
Back to listings
2bd 220m² - San Lorenzo
San Lorenzo, Central
Deal Rank #2852
Investment Rank #86
Deal Score
63
Investment Score
92
Key Metrics
Price
$63,891
Built Area
220 m²
Terrain
369.48 m²
Price/m²
$290/m²
Est. Monthly Rent
$598/mo
Gross Yield
11.2%
Neighborhood Trend
+27.2%
Days on Market
248d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
May 19, 2026
View on RE/MAX