More
Luque-Autopista Silvio Pettirossi, Elio Serafini, Zárate Isla, Luque, Central, Paraguay | inver.tips
Back to listings
4bd 238m² - Luque
Luque, Central
Deal Rank #7213
Investment Rank #2273
Deal Score
47
Investment Score
77
Key Metrics
Price
$140,548
Built Area
238 m²
Terrain
428 m²
Price/m²
$591/m²
Bedrooms
4
Bathrooms
3
Parking
-
Investment
Est. Monthly Rent
$2500/mo
Gross Yield
21.3%
Neighborhood Trend
+6.0%
Details
Condition
Good
Seller
Agency
Days on Market
436d
Flood Risk
LOW
First Listed
Apr 25, 2026
Last Seen
May 17, 2026
View on RE/MAX