More
A. Gonzalez casi Tacuary - Santa Maria, Fernando De La Mora, Central, Paraguay | inver.tips
Back to listings
8bd 220m² - Fernando de la Mora
Fernando de la Mora, Central
Deal Rank #7639
Investment Rank #8984
Deal Score
46
Investment Score
54
Key Metrics
Price
$159,235
Built Area
220 m²
Terrain
392 m²
Price/m²
$724/m²
Bedrooms
8
Bathrooms
6
Parking
-
Investment
Est. Monthly Rent
$704/mo
Gross Yield
5.3%
Neighborhood Trend
+9.9%
Details
Condition
Good
Seller
Agency
Days on Market
169d
Flood Risk
MEDIUM
First Listed
Apr 25, 2026
Last Seen
May 19, 2026
View on RE/MAX