More
Guirnalda casi Paseo del Solar - Guirnalda casi Paseo del Solar - Santo Domingo, Lambaré, Central, Paraguay | inver.tips
Back to listings
4bd 240m² - Lambaré
Lambaré, Central
Deal Rank #12518
Investment Rank #7174
Deal Score
24
Investment Score
61
Key Metrics
Price
$209,692
Built Area
240 m²
Terrain
420 m²
Price/m²
$874/m²
Bedrooms
4
Bathrooms
3
Parking
3
Investment
Est. Monthly Rent
$1569/mo
Gross Yield
9.0%
Neighborhood Trend
+2.0%
Days on Market
399d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
May 19, 2026
View on RE/MAX