More
Recoleta, Asunción, Paraguay | inver.tips
Back to listings
1bd 30.53m² - Recoleta
Recoleta, Asunción
Deal Rank #4309
Investment Rank #21
Deal Score
57
Investment Score
94
Key Metrics
Price
$40,304
Built Area
30.53 m²
Terrain
360 m²
Price/m²
$1320/m²
Bedrooms
1
Bathrooms
1
Parking
4
Investment
Est. Monthly Rent
$700/mo
Gross Yield
20.8%
Neighborhood Trend
+7.8%
Days on Market
538d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
May 21, 2026
View on RE/MAX