More
Villa Morra, Asunción, Paraguay | inver.tips
Back to listings
2bd 82m² - Villa Morra
Villa Morra, Asunción
Deal Rank #7822
Investment Rank #3774
Deal Score
45
Investment Score
68
Key Metrics
Price
$146,233
Built Area
82 m²
Terrain
82 m²
Price/m²
$1783/m²
Bedrooms
2
Bathrooms
3
Parking
-
Investment
Est. Monthly Rent
$1214/mo
Gross Yield
10.0%
Neighborhood Trend
+5.8%
Days on Market
308d
Flood Risk
LOW
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
May 19, 2026
View on RE/MAX