Back to listings
2bd 63m² - Lambaré
Lambaré, Central
Deal Rank #12692
Investment Rank #12033
Deal Score
19
Investment Score
31
Key Metrics
Price
$103,209
Built Area
63 m²
Terrain
63 m²
Price/m²
$1638/m²
Est. Monthly Rent
$620/mo
Gross Yield
7.2%
Neighborhood Trend
-7.4%
Days on Market
316d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
May 21, 2026
View on RE/MAX