More
concejal obdulio lopez c/Argentina, San Lorenzo, Central, Paraguay | inver.tips
Back to listings
3bd 230m² - San Lorenzo
San Lorenzo, Central
Deal Rank #10232
Investment Rank #3414
Deal Score
36
Investment Score
73
Key Metrics
Price
$139,251
Built Area
230 m²
Terrain
360 m²
Price/m²
$605/m²
Bedrooms
3
Bathrooms
3
Parking
-
Investment
Est. Monthly Rent
$653/mo
Gross Yield
5.6%
Neighborhood Trend
+25.7%
Details
Condition
Good
Seller
Agency
Days on Market
954d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
May 21, 2026
View on RE/MAX