More
San Lorenzo, Central, Paraguay | inver.tips
Back to listings
4bd 234m² - San Lorenzo
San Lorenzo, Central
Deal Rank #8489
Investment Rank #1423
Deal Score
43
Investment Score
82
Key Metrics
Price
$117,803
Built Area
234 m²
Terrain
360 m²
Price/m²
$503/m²
Bedrooms
4
Bathrooms
4
Parking
-
Investment
Est. Monthly Rent
$938/mo
Gross Yield
9.6%
Neighborhood Trend
+25.7%
Details
Condition
Good
Seller
Agency
Days on Market
671d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
May 6, 2026
View on RE/MAX