Back to listings
4bd 160m² - Itauguá
Itauguá, Central
Deal Rank #7803
Investment Rank #9926
Deal Score
44
Investment Score
48
Key Metrics
Price
$61,089
Built Area
160 m²
Terrain
375 m²
Price/m²
$382/m²
Bedrooms
4
Bathrooms
3
Parking
3
Investment
Est. Monthly Rent
$407/mo
Gross Yield
8.0%
Neighborhood Trend
-12.1%
Details
Condition
Good
Seller
Agency
Days on Market
936d
Flood Risk
-
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
May 13, 2026
View on RE/MAX