More
Santa Librada, Asunción, Paraguay | inver.tips
Back to listings
2bd 120m² - Santa Librada
Santa Librada, Asunción
Deal Rank #12116
Investment Rank #10565
Deal Score
27
Investment Score
45
Key Metrics
Price
$122,867
Built Area
120 m²
Terrain
450 m²
Price/m²
$1024/m²
Days on Market
682d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 18, 2026
Last Seen
May 19, 2026
View on RE/MAX