More
san Roque Gonzalez de Santa Cruz, Laurelty, San Lorenzo, Central, Paraguay | inver.tips
Back to listings
4bd 200m² - San Lorenzo
San Lorenzo, Central
Deal Rank #9145
Investment Rank #3872
Deal Score
40
Investment Score
71
Key Metrics
Price
$156,891
Built Area
200 m²
Terrain
408 m²
Price/m²
$784/m²
Bedrooms
4
Est. Monthly Rent
$940/mo
Gross Yield
7.2%
Neighborhood Trend
+25.5%
Days on Market
125d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
May 17, 2026
View on RE/MAX