More
Cañada Carmen - Cañada Carmen & Mbocayaty - Fernando De La Mora, Central, Paraguay | inver.tips
Back to listings
2bd 75m² - Fernando de la Mora
Fernando de la Mora, Central
Deal Rank #12600
Investment Rank #12098
Pre-Construction
Deal Score
20
Investment Score
30
Key Metrics
Price
$132,100
Built Area
75 m²
Terrain
5000 m²
Price/m²
$1761/m²
Est. Monthly Rent
$632/mo
Gross Yield
5.7%
Neighborhood Trend
-1.9%
Details
Condition
Under construction
Seller
Agency
Days on Market
436d
Flood Risk
LOW
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
May 21, 2026
View on RE/MAX