Back to listings
2bd 72m² - Ñemby
Ñemby, Central
Deal Rank #12182
Investment Rank #7167
Pre-Construction
Deal Score
24
Investment Score
60
Key Metrics
Price
$64,347
Built Area
72 m²
Terrain
141 m²
Price/m²
$894/m²
Est. Monthly Rent
$920/mo
Gross Yield
17.2%
Neighborhood Trend
+6.1%
Details
Condition
Under construction
Seller
Agency
Days on Market
306d
Flood Risk
LOW
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
May 13, 2026
View on RE/MAX