Back to listings
3bd 90m² - Itauguá
Itauguá, Central
Deal Rank #13033
Investment Rank #12869
Deal Score
19
Investment Score
26
Key Metrics
Price
$141,706
Built Area
90 m²
Terrain
836 m²
Price/m²
$1575/m²
Bedrooms
3
Bathrooms
2
Parking
4
Investment
Est. Monthly Rent
$491/mo
Gross Yield
4.2%
Neighborhood Trend
-12.1%
Days on Market
230d
Flood Risk
-
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
May 19, 2026
View on RE/MAX