More
Gloria María, Villa Elisa, Central, Paraguay | inver.tips
Back to listings
7bd 715m² - Villa Elisa
Villa Elisa, Central
Deal Rank #13137
Investment Rank #13270
Deal Score
16
Investment Score
16
Key Metrics
Price
$208,517
Built Area
715 m²
Terrain
720 m²
Price/m²
$292/m²
Bedrooms
7
Bathrooms
5
Parking
4
Investment
Est. Monthly Rent
$595/mo
Gross Yield
3.4%
Neighborhood Trend
+4.2%
Days on Market
82d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 21, 2026
Last Seen
May 13, 2026
Quality Penalty
-78%
View on RE/MAX