More
Pitiantuta, Fernando De La Mora, Central, Paraguay | inver.tips
Back to listings
5bd 110m² - Fernando de la Mora
Fernando de la Mora, Central
Deal Rank #13647
Investment Rank #5891
Deal Score
16
Investment Score
65
Key Metrics
Price
$155,633
Built Area
110 m²
Terrain
423 m²
Price/m²
$1415/m²
Bedrooms
5
Bathrooms
5
Parking
-
Investment
Est. Monthly Rent
$1387/mo
Gross Yield
10.7%
Neighborhood Trend
+12.6%
Days on Market
350d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
May 21, 2026
View on RE/MAX