More
San Lorenzo, Central, Paraguay | inver.tips
Back to listings
3bd 102m² - San Lorenzo
San Lorenzo, Central
Deal Rank #12162
Investment Rank #5217
Deal Score
28
Investment Score
67
Key Metrics
Price
$106,486
Built Area
102 m²
Terrain
452 m²
Price/m²
$1044/m²
Bedrooms
3
Bathrooms
3
Parking
-
Investment
Est. Monthly Rent
$653/mo
Gross Yield
7.4%
Neighborhood Trend
+25.7%
Details
Condition
Good
Seller
Agency
Days on Market
315d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
May 21, 2026
View on RE/MAX