More
Villa Elisa, Central, Paraguay | inver.tips
Back to listings
2bd 280m² - Villa Elisa
Villa Elisa, Central
Deal Rank #11243
Investment Rank #12234
Deal Score
32
Investment Score
34
Key Metrics
Price
$155,633
Built Area
280 m²
Terrain
600 m²
Price/m²
$556/m²
Parking
4
Investment
Est. Monthly Rent
$734/mo
Gross Yield
5.7%
Neighborhood Trend
-1.8%
Details
Condition
Good
Seller
Agency
Days on Market
108d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
May 21, 2026
Quality Penalty
-50%
View on RE/MAX