More
Pa`i Ñu, Ñemby, Central, Paraguay | inver.tips
Back to listings
2bd 72m² - Ñemby
Ñemby, Central
Deal Rank #12104
Investment Rank #5187
Pre-Construction
Deal Score
24
Investment Score
66
Key Metrics
Price
$62,718
Built Area
72 m²
Terrain
141.5 m²
Price/m²
$871/m²
Est. Monthly Rent
$920/mo
Gross Yield
17.6%
Neighborhood Trend
+6.1%
Details
Condition
Under construction
Seller
Agency
Days on Market
306d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
May 13, 2026
View on RE/MAX