More
Cañadita, Ñemby, Central, Paraguay | inver.tips
Back to listings
3bd 77m² - Ñemby
Ñemby, Central
Deal Rank #12132
Investment Rank #9169
Deal Score
27
Investment Score
53
Key Metrics
Price
$57,338
Built Area
77 m²
Terrain
360 m²
Price/m²
$745/m²
Bedrooms
3
Bathrooms
1
Parking
-
Investment
Est. Monthly Rent
$573/mo
Gross Yield
12.0%
Neighborhood Trend
+3.8%
Details
Condition
Good
Seller
Agency
Days on Market
419d
Flood Risk
-
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
May 19, 2026
View on RE/MAX