More
1470 Agripina Burgos - Carlos Gimenez - Cuarto Barrio, Luque, Central, Paraguay | inver.tips
Back to listings
3bd 280m² - Luque
Luque, Central
Deal Rank #7655
Investment Rank #4102
Deal Score
45
Investment Score
70
Key Metrics
Price
$203,630
Built Area
280 m²
Terrain
400 m²
Price/m²
$727/m²
Bedrooms
3
Bathrooms
5
Parking
3
Investment
Est. Monthly Rent
$1075/mo
Gross Yield
6.3%
Neighborhood Trend
+5.7%
Details
Condition
Good
Seller
Agency
Days on Market
313d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
May 13, 2026
View on RE/MAX