More
San Miguel, Itauguá, Central, Paraguay | inver.tips
Back to listings
2bd 60m² - Itauguá
Itauguá, Central
Deal Rank #8663
Investment Rank #8900
Deal Score
41
Investment Score
53
Key Metrics
Price
$26,553
Built Area
60 m²
Terrain
360 m²
Price/m²
$443/m²
Bedrooms
2
Bathrooms
1
Parking
-
Investment
Est. Monthly Rent
$407/mo
Gross Yield
18.4%
Neighborhood Trend
-12.1%
Days on Market
401d
Flood Risk
-
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
May 13, 2026
View on RE/MAX