Back to listings
6bd 245.4m² - Itauguá
Itauguá, Central
Deal Rank #6707
Investment Rank #10214
Deal Score
49
Investment Score
49
Key Metrics
Price
$86,316
Built Area
245.4 m²
Terrain
360 m²
Price/m²
$352/m²
Bedrooms
6
Bathrooms
5
Parking
-
Investment
Est. Monthly Rent
$383/mo
Gross Yield
5.3%
Neighborhood Trend
-12.1%
Days on Market
469d
Flood Risk
-
First Listed
Apr 7, 2026
Last Seen
May 22, 2026
View on RE/MAX