Back to listings
6bd 245.4m² - Itauguá
Itauguá, Central
Deal Rank #6280
Investment Rank #9857
Deal Score
51
Investment Score
50
Key Metrics
Price
$82,197
Built Area
245.4 m²
Terrain
360 m²
Price/m²
$335/m²
Bedrooms
6
Bathrooms
5
Parking
-
Investment
Est. Monthly Rent
$431/mo
Gross Yield
6.3%
Neighborhood Trend
-12.1%
Days on Market
468d
Flood Risk
-
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
Apr 6, 2026
View on RE/MAX