More
Barrio Primavera -R, Mendez Chamor Luque, Paraguay | inver.tips
Back to listings
3bd 180m² - Luque
Luque, Central
Deal Rank #11845
Investment Rank #8895
Deal Score
26
Investment Score
53
Key Metrics
Price
$204,047
Built Area
180 m²
Terrain
360 m²
Price/m²
$1134/m²
Bedrooms
3
Bathrooms
3
Parking
-
Investment
Est. Monthly Rent
$1075/mo
Gross Yield
6.3%
Neighborhood Trend
+5.7%
Details
Condition
Good
Seller
Agency
Days on Market
278d
Flood Risk
LOW
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
Feb 10, 2026
View on RE/MAX