More
ybyraty - calle ybyraty - Ybyratý, Itauguá, Central, Paraguay | inver.tips
Back to listings
1bd 100m² - Itauguá
Itauguá, Central
Deal Rank #5988
Investment Rank #10158
Deal Score
51
Investment Score
46
Key Metrics
Price
$57,016
Built Area
100 m²
Terrain
360 m²
Price/m²
$570/m²
Bedrooms
1
Bathrooms
1
Parking
4
Investment
Est. Monthly Rent
$407/mo
Gross Yield
8.6%
Neighborhood Trend
-12.1%
Details
Condition
Good
Seller
Agency
Days on Market
190d
Flood Risk
-
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
May 13, 2026
View on RE/MAX