More
Curupayty, Alegre, Guarambaré, Central, Paraguay | inver.tips
Back to listings
2bd 77m² - Guarambaré
Guarambaré, Central
Deal Rank #3469
Investment Rank #10532
Deal Score
60
Investment Score
46
Key Metrics
Price
$25,065
Built Area
77 m²
Terrain
306 m²
Price/m²
$326/m²
Bedrooms
2
Bathrooms
1
Days on Market
99d
Flood Risk
-
First Listed
Feb 18, 2026
Last Seen
May 19, 2026
View on RE/MAX