More
SAN GERARDO - SAN ANDRES - Arroyo Seco, Villa Elisa, Central, Paraguay | inver.tips
Back to listings
3bd 76m² - Villa Elisa
Villa Elisa, Central
Deal Rank #10379
Investment Rank #5715
Deal Score
34
Investment Score
65
Key Metrics
Price
$60,275
Built Area
76 m²
Terrain
144 m²
Price/m²
$793/m²
Bedrooms
3
Bathrooms
1
Parking
2
Investment
Est. Monthly Rent
$652/mo
Gross Yield
13.0%
Neighborhood Trend
+4.2%
Details
Condition
Good
Seller
Agency
Days on Market
267d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
May 13, 2026
View on RE/MAX