More
- SAN ISIDRO - San Isidro, Ypané, Central, Paraguay | inver.tips
Back to listings
2bd 100m² - Ypané
Ypané, Central
Deal Rank #3173
Investment Rank #7441
Deal Score
61
Investment Score
59
Key Metrics
Price
$30,137
Built Area
100 m²
Terrain
362 m²
Price/m²
$301/m²
Bedrooms
2
Bathrooms
1
Parking
-
Investment
Est. Monthly Rent
$1035/mo
Gross Yield
41.2%
Neighborhood Trend
-11.9%
Days on Market
118d
Flood Risk
-
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
May 13, 2026
View on RE/MAX